به‌روز شده در: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
کد خبر: ۵۴۴۳۶
|
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷
مسئول شورای هاهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان:
مسئول شورای هاهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: معرفی و تجلیل از شهدای مدافع حرم در اقدامات کمیته‌های ستاد دهه فجر خوزستان مد نظر قرار گیرد، نباید این شهدا فراموش شوند.
حجت‌الاسلام سید لطف‌الله سپهر در نخستین جلسه ستاد استانی دهه فجر استان خوزستان که امروز در سالن جلسات معاونت سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان برگزار شداظهار داشت: رحلت جانکاه عالم فرهیخته و رفیق و دوست صمیمی رهبر انقلاب آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت عرض می‌کنم، ایشان یکی از پایه‌های نظام اسلامی بود.

وی بزرگداشت دهه فجر را یک رسالت بزرگ دینی و معنوی دانست و گفت: در چندین آیه قرآنی بر گرامیداشت ایام الله تاکید شده که امام نیز دهه مبارک فجر را ایام الله اعلام کرده‌اند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان با تاکید بر بزرگداشت دهه فجر تصریح کرد: باید روسای کمیته‌های تشکیل شده به میدان بیایند و برای برگزاری برنامه‌های مختلف برنامه‌ریزی کنند.

وی تاکید کرد: روسای کمیته‌های ستاد دهه فجر استان خوزستان باید هر چه سریعتر ستادهای زیر مجموعه خود در شهرستان‌های استان را تشکیل دهند و اقدامات انجام شده را گزارش دهند.

حجت‌الاسلام سپهر اضافه کرد: کمیته‌های ستاد دهه فجر خوزستان با اعضای زیر مجموعه خود جلساتی را برگزار کنند و وظایف و کارهای مدنظر خود را بررسی کنند.

وی تصریح کرد: باید هر کمیته کارهای خلاقانه و بانشاط را برای بزرگداشت دهه فجر در نظر بگیرد، همچنین با توجه به در پیش بودن انتخابات در اردیبهشت ماه وظیفه داریم برای حضور پرشور مردم در این صحنه نیز برنامه‌ریزی کنیم.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: معرفی و تجلیل از شهدای مدافع حرم نیز باید در اقدامات کمیته‌های ستاد دهه فجر خوزستان مد نظر قرار گیرد، نباید این شهدا فراموش شوند.
مرجع / تسنیم

نام :
ایمیل :
نظر :
عکس
چند رسانه ای
پربحث ترین عناوین