به‌روز شده در: ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
کد خبر: ۵۷۹۶۰
|
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش گفت: ساعت 24 امشب ( پنج شنبه 25 خرداد ماه) آخرین فرصت انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد سال 96 است.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش گفت: ساعت 24 امشب ( پنج شنبه 25 خرداد ماه) آخرین فرصت انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد سال 96 است.

حسین توکلی اظهار داشت: نتیجه اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 به صورت کارنامه تنظیم شده است و از روز دوشنبه 15 خردادماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.
 
وی گفت: همچنین فرم انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد سال 96 از 21 خرداد ماه در سایت سنجش فعال شده است و داوطلبان تا ساعت 24 امروز (پنجشنبه 25 خرداد ماه) فرصت دارند فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کننند.
 
وی افزود: از تعداد 878 هزار و 253 داوطلب ثبت نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 96 تعداد 707 هزار و 63 داوطلب در جلسه آزمون حاضر بودند که از این تعداد، 656 هزار و 180 داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند.
 
وی اظهار کرد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند و علاقمند به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی هستند ضرورت دارد بر اساس اطلاعیه ای که از سوی دانشگاه آزاد به اطلاع آنها خواهد رسید در مهلت مقتضی به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کنند و نسبت به انتخاب رشته محل های مورد علاقه خود اقدام کرده و به ترتیب اولویت علاقه آنها را در فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی ثبت کنند.
 
آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی برای پذیرش دانشجو در 132 کدرشته امتحانی در 6 گروه آزمایشی در روزهای 7 و 8 اردیبهشت ماه 96 در 68 شهرستان و 185 حوزه امتحانی و 132 کدرشته امتحانی برگزار شد.
نام :
ایمیل :
نظر :
عکس
چند رسانه ای
پربحث ترین عناوین