به‌روز شده در: ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
کد خبر: ۵۷۹۶۴
|
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف بیش از 12 کیلو گرم مواد مخدر از نوع شیشه در شهرستان آبادان خبر داد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف بیش از 12 کیلو گرم مواد مخدر از نوع شیشه در شهرستان آبادان خبر داد.

سرهنگ یداله امیری در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان آبادان با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) از انتقال یک محموله مواد مخدر به شهرستان آبادان مطلع شدند و بلافاصله موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با مستقر شدن در محور مواصلاتی 'اهواز – آبادان' یک دستگاه خودروی سواری حامل مواد مخدر را شناسایی و در یک عملیات ضربتی و با استفاده از قانون بکارگیری سلاح آن را متوقف کردند.

سرهنگ امیری در ادامه گفت: در بازرسی از خودروی توقیف شده مقدار 12 کیلو 880 گرم مواد مخدر از نوع شیشه که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان در خاتمه خاطرنشان کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.
مرجع / ایرنا
نام :
ایمیل :
نظر :
عکس
چند رسانه ای
پربحث ترین عناوین