به‌روز شده در: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
کد خبر: ۵۷۹۷۲
|
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷
روابط عمومي بانک مهر اقتصاد شايعه ادغام اين بانک با موسسات مالي و اعتباري کوثر و ثامن را تکذيب کرد و تمامي اخبار منتشر شده در اين مورد را فاقد اعتبار دانست .
براساس روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، فعالیت این بانک به صورت مستقل در عرصه پولی و مالی کشور با قوت و قدرت ادامه دارد و اخبار برخی پایگاه های خبری و رسانه ها، شایعه و کذب محض است ، بنابر این سپرده گذاران و مشتریان گرامی هیچ گونه نگرانی در این خصوص نداشته باشند.

بانک مهر اقتصاد، انتشار این گونه اخبار را ناشی از التهابات بوجود آمده اخیر در بازار پولی و مالی کشور دانست و تاکید کرد: انتشار این قبیل شایعات هیچ تأثیری در روند فعالیت ها و برنامه های فعلی و آتی بانک ندارد و اینگونه اخبارِ کذب و بی اعتبار نشأت گرفته از سوء استفاده و ضعف برخی رقبای بانک مهر اقتصاد در شبکه بانکی کشور می باشد.

بانک مهر اقتصاد همچنین انجام هرگونه مذاکره و توافق با موسسات اعتباری کوثر و ثامن را تکذیب کرد و افزود: با توجه به اینکه مقوله ادغام بانک ها و موسسات مالی در حوزه اختیار بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شورای پول و اعتبار می باشد این موضوع تا کنون در این دو نهاد تصمیم گیر، مطرح نشده و ابلاغیه ای به این بانک ارسال نشده است.

گفتنی است شایعات مطروح شده از سوی موسسات یاد شده منتشر می شود.منبع: ایرنا
نام :
ایمیل :
نظر :
عکس
چند رسانه ای
پربحث ترین عناوین