به‌روز شده در: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
کد خبر: ۵۸۹۶۱
|
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
مشکلی که مردم شهرستان را سردرگم نموده بود :
احداث این قبرستان جدید باعث ایجاد اشتغال مستقیم و پایدار و اشتغال غیر مستقیم مرتبط در این شهرستان کارون خواهد شد.


مراسم کلنگ زنی قبرستان بقیع  شهرستان کارون با حضور حجت الاسلام خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون،فرماندار کارون،عدنان غزی شهردار کوت عبدالله،سروان زبیدی جانشین فرمانده سپاه کارون و دیگر مسئولین برگزار شد.

عدنان غزی شهردار کوت عبدالله  گفت: با توجه به نیاز مبرم شهرستان کارون به یک مقبره ای که حداقل بتواند جوابگوی نیازهای شهرستان باشد بحث مطالعات و استعلاماتی را از سازمان آب و برق و نهادهای دیگر را انجام دادیم و یک زمینی در مسیر کوت امیر به مساحت 14 هکتار را برای قبرستان بقیع کارون در نظر گرفتیم.

وی افزود: ما چندین مقبره در سطح شهرستان اهواز و کارون از جمله بهشت آباد،مقبره کوت عبدالله،کوت سید صالح را داریم که اغلب ظرفیت آنها تکمیل شده است که با پیگیری های شهرداری لایحه آن را به شورای شهر کوت عبدالله ارسال شد و مورد تصویب شورا قرار گرفت و کلیه مراحل قانونی آن طی شد.

شهردار کوت عبدالله با بیان اینکه تمام هزینه های ساخت مسجد،غسالخانه و سردخانه قبرستان توسط یکی از خیرین تامین شد گفت: از حمایت ها و پیگیری های امام جمعه شهرستان کارون و خیری که در احداث مقبره ما را یاری و کمک کردند تشکر می کنیم

و باید توجه داشت احداث این قبرستان جدید باعث ایجاد اشتغال مستقیم و پایدار و اشتغال غیر مستقیم مرتبط در این شهرستان خواهد شد..

نام :
ایمیل :
نظر :