کد خبر: ۵۹۵۴۸
|
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
رییس پلیس راهور خوزستان:
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان با بیان اینکه در حال حاضر فعالیت پارکبانان در سطح شهر اهواز غیرقانونی است، گفت: تدوین سازوکار اجرای طرح فعالیت و استقرار پارکبانان در خوزستان در حال انجام است
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان با بیان اینکه در حال حاضر فعالیت پارکبانان در سطح شهر اهواز غیرقانونی است، گفت: تدوین سازوکار اجرای طرح فعالیت و استقرار پارکبانان در خوزستان در حال انجام است.
 
سرهنگ قاسم قدرتی با اشاره به جمع‌آوری تمامی پارکبانان سطح شهر اهواز از اوایل سال جاری اظهار کرد: در حال حاضر هیچ پارکبانی در سطح شهر وجود ندارد و هرگونه فعالیت افرادی که با عنوان "پارکبان" در شهر کار کنند، غیرقانونی است.
 
وی در خصوص فعالیت کنونی برخی افراد تحت عنوان پارکبان در سطح شهر و اخذ پول از مردم توسط آنها، تصریح کرد: این کار نوعی مزاحمت محسوب می‌شود و در قانون به مثابه جرم برای آن مجازات تعیین شده است. مردم باید در صورت مشاهده فعالیت این افراد در سطح شهر، فورا مراتب را با پلیس 110 در میان بگذارند.
 
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان بیان کرد: در راستای اجرای قانون تخلفات رانندگی، در حال حاضر طرح استقرار پارکبانان را در دست اجرا داریم. البته شهرداری سازوکار آن را با کمک پلیس راهنمایی و رانندگی فراهم می‌کند تا بتوانیم برابر آنچه که قانون مشخص کرده، فعالیت پارکبانان را در سطح شهر داشته باشیم.
 
قدرتی بیان کرد: در فاز اول، طرح فعالیت استقرار پارکبانان در کلانشهر اهواز و در فاز دوم در سایر شهرهای بزرگ استان خوزستان، اجرایی می شود. هنوز زمان دقیقی برای آغاز به کار این طرح مشخص نشده است و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم این طرح را اجرایی کنیم.
مرجع / ایسنا
نام :
ایمیل :
نظر :
عکس
چند رسانه ای
پربحث ترین عناوین