به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۵۹۵۵۸
|
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۸
شورای کوت عبدالله ،نشان از همدلی و یکصدایی داد :
شورای اسلامی شهر کوت عبدالله ،بر گمانه زنی ها، خط قرمز کشید ،و با انسجامی که در این شورا موج می زد ، کار انتخاب شهردار را با قاطعیت به سرانجام رسانید.
ساعاتی قبل در شهر کوت عبدالله و سالن جلسات علنی شورای اسلامی این شهر ، هفت عضوی که چند روز قبل برای خدمت به مردم تحلیف نموده بودند، یک آزمونی جدی پیش و رو داشتند تا به نخستین و مهم ترین وظیفه خود که همانا انتخاب شهردار و سپردن کلید شهر به این شخص  است ،کار را یکسره نمایند.

اعضاء همه حاضر بودند ،هیچکس غایب نبود و این جلسه راس ساعت مقرر آغاز شد و تمام حرکات این هفت نفر زیر نظر حاضران ،ناظران و مردم حاضر در سالن جلسات شورای اسلامی شهر بود.
پس از پایان جلسه با سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر ، حمید باوی بحره چهره نام آشنا و تلاشگر کوت عبدالله که در سطح  استان  از جایگاهی بالا  برخوردار است ،  گفتگویی کوتاه داشتیم که ماحصل این گفتگو در ذیل آمده است :


سخنگوی شورای اسلامی شهر و نائب رئیس شورای شهر کوت عبدالله در خصوص جلسه انتخاب شهردار گفت : باید خدمت تک تک مردم شریف کوت عبدالله یک تشکر عرض نمایم ،هم از طرف خودم و هم از طرف باقی اعضای شورای اسلامی شهر کوت عبدالله که فرصت خدمت را با رای خود به ما فرزندان این شهر ولایت و شهادت دادند.
حمید باوی بحره در ادامه گفت : این شورا پس از اینکه نفرات و اعضای خود را شناخت ، بدون از دست دادن ذره ایی وقت ،برای انتخاب شهردار برنامه ریزی نمود و گزینه های مختلفی را بررسی و ارزیابی نمود،با تعدادی از این عزیزان جلسه برگزار شد ،عده ایی برنامه ارائه نمودند و عزیزانی هم از سوی دلسوزان شهر و معتمدین شهر با توجه به سوابق خوبی که داشتن پیشنهاد شدند، که این پروسه طولانی،نفسگیر و مهم با جدیتی که تک تک اعضاء داشتند و وقتی که به این امر اختصاص دادند ، به امروز رسید که دیدیم در جلسه انتخاب شهردار بدون هیچ بحثی خلیل الهایی شهردار و کریم باوی بعنوان سرپرست شهرداری انتخاب شدند. و ما بعنوان نمایندگان شما بدون هیچ تعارف و چشم پوشی بر کار آنها نظارت می کنیم زیرا حق مردم کوت عبدالله و شهر کوت عبدالله بیش از این ها می باشد
سخنگوی شورای اسلامی شهر در آخر گفت : با وفاق و همدلی که در این شورا و به عشق مردم کوت عبدالله ایجاد شده مطمئن باشید، کارهای خوبی انجام خواهد گرفت ،البته بازهم تاکید می کنیم بدون همراهی و پشتوانه مردم مطمئنن کاری از پیش نخواهد رفت ، و امیدواریم از این اعتمادی که مردم به این شورا نموده همگی سربلند و موفق خارج شویم . در اینجا از زحمات عدنان غزی شهردار سابق کوت عبدالله و اعضای شورای سابق  که زحمات زیادی کشیدند و به مردم خدمت نمودند تشکر و قدردانی می نماییم .


نام :
ایمیل :
نظر :