کد خبر: ۵۹۹۲۴
|
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۶
پیش از این چند تن از نمایندگان مجلس خوزستان در مصاحبه با رسانه های استان با انتقاد بجا و منطقی از انتصاب یکسویه و بدون تعامل وزیر نفت در شرکت ملی حفاری ایران خواستار استفاده از مدیران بومی در مدیریت شرکت ملی حفاری ایران شدند.
برخی از منابع خبری از اظهار نظر غیرمتعارف نماینده مردم ایلام‌ در مجلس شورای اسلامی در خصوص حمایت از حکم وزیر نفت در انتصاب مهندس سپهری به عنوان مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران  خبر دادند. 

اینکه این نماینده تا چه میزان در شرایط خاص و حساس استان خوزستان و شرایط اقلیمی آن و همچنین توانمندی های نیروهای متخصص بومی در صنعت حفاری ایران اشراف دارد تا جایی که برای این استان پرظرفیت و استراتژیک مدیرعامل تعیین می کند پرسشی است که مجمع نمایندگان مجلس خوزستان از این نماینده جویا شوند.

  پیش از این چند تن از نمایندگان  مجلس خوزستان  در مصاحبه با رسانه های استان با انتقاد بجا و منطقی از انتصاب یکسویه و بدون تعامل وزیر نفت در شرکت ملی حفاری ایران  خواستار استفاده از مدیران بومی در مدیریت شرکت ملی حفاری ایران شدند. 

بهرحال خدمات مهندس بهمنی این حفارمرد سختکوش  و بااراده در طول سال های گذشته بر همگان واضح و مبرهن است . حال که نمایندگان مجلس خوزستان همگام با پرسنل خدوم شرکت ملی حفاری خواهان انتصاب مدیرعامل بومی از میان مجموعه خدوم و متخصص بومی می باشند شایسته است دولت دوازدهم که با شعار احترام حقوق شهروندی توانسته است رای  اکثریت مردم را در انتخابات اخیر کسب کند با پاسداشت اجماع نخبگان  و تمکین نظر سرمایه های انسانی که در بدترین شرایط اقلیمی و جوی حافظ منافع ملی بودند  و از هیچ تلاشی برای  استخراج نفت در اقصی نقاز کشور با کمترین امگانات و تجیهزات اما با اراده ای بزرگ و عزمی راسخ فروگذار نبودند  مدیرعامل بومی از میان مجموعه خدوم شرکت ملی حفاری ایران را برگزیند تا ضمن ارتقای انگیزه میان پرسنل شرکت ملی حفاری ایران موجبات تحقق اقتصاد مقاومتی را بیس از پیش فراهم کنند.

نام :
ایمیل :
نظر :
عکس
چند رسانه ای
پربحث ترین عناوین