به‌روز شده در: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
کد خبر: ۶۰۶۶۰
|
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
سردار آزمون در بازگشت به تیم روبین کازان نتوانسته است برای این تیم گلزنی کند.
وقتی اعلام شد که قربان بردیف قرار است از روستوف به روبین کازان برود، مشخص شد چند بازیکن روستوف راهی این تیم یعنی کازان می‌شوند. سسلان ژانائف، فدریکو کودریشوف، ولادمیر گرانات، سزار ناواس و سردار آزمون بازیکنانی بودند که راه مربی قبل خود را در پیش گرفتند.

در این بین انتقال آزمون به کازان یکی از جنجالی‌ترین موردها بود چون همه می‌دانستند او چطور روبین کازان را ترک کرد و به روستوف رفت.

کازانی‌ها این اتفاق را دوست نداشتند که سردار به این تیم برگشته است. این در حالی است که بشیکتاش و اسپارتاک سردار را می‌خواستند و لاتزیو نیز حاضر بود که ۱۸ میلیون یورو برای این بازیکن پرداخت کند. شاید سردار آزمون می‌خواست یک سال قبل از جام جهانی ریسک کند و به تیمی دیگر برود و فرصت کار با بردیف را از دست بدهد ولی او تا پایان اکتبر نتوانسته است گل بزند.
* مشکل اصلی


به نظر می‌رسد مشکل اصلی آزمون این است که نمی‌تواند ضربه آخر را بزند. سردار تا الان در ۱۴ هفته رقابت‌ها ۱۷ شوت به سمت دروازه داشته که ۷ تای آن در چارچوب بوده است. این آمار برای یک مهاجم خیلی ضعیف است. فقط دو بازیکن تیم روبین آمار بدتری نسبت به آزمون دارند که البته این دو مهاجم نیستند و به همین خاطر آمار آزمون بد جلوه می کند.

در زمینه موقعیت‌های گل سردار آزمون تا الان ۵ موقعیت گل مهم را در لیگ روسیه از دست داده که در صدر قرار دارد و فقط او بوده که از این تعداد موقعیت نتوانسته گلزنی کند.

نام :
ایمیل :
نظر :