کد خبر: ۶۰۷۱۴
|
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
معاون اجتماعی نیروی انتظامی:
معاون اجتماعی نیروی انتظامی کشور از خروج بیش از ۳۰۰ هزار زائر اربعین حسینی از سه مرز زمینی، مرزهای آبی و هوایی کشور خبر داد
معاون اجتماعی نیروی انتظامی کشور از خروج بیش از ۳۰۰ هزار زائر اربعین حسینی از سه مرز زمینی، مرزهای آبی و هوایی کشور خبر داد.

سردار سعید منتظرالمهدی در حاشیه بازدید از مرز چذابه اظهار کرد: وضعیت مرزها خوب است و دلاور مردان مرزبان نیروی انتظامی به همراه دیگر دستگاه های امنیتی و انتظامی تمام تلاش بر این است که امنیت به معنایی واقعی کلمه در جامعه جاری و ساری شود، که خوشبختانه این اتفاق بزرگ افتاده و امیدواریم با کمک خود مردم این روند ادامه پیدا کند.

وی افزود: بیش از ۱۶۰ گیت برای خروج زائران عتبات عالیات در سه مرز شلمچه، چزابه و مهران در حال فعالیت هستند و طبق آماری که اعلام شده تاکنون بیش از ۳۰۰ هزار نفر از سه مرز فوق و مرزهای آبی و هوایی از کشور خارج شده اند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی تصریح کرد: شرایط خروج از کشور داشتن گذرنامه معتبر است و شرط ورود به کشور عراق داشتن ویزای معتبر است.

سردار منتظرالمهدی بیان کرد: بحمدلله صدور ویزا در وزارت خارجه و کنسولگری های کشور عراق در ایران سرعت خوبی دارند و ظرف ۴۸ ساعت انجام می شود.

وی در پایان عنوان کرد: زائران اربعین حسینی در صورتی که گذرنامه و ویزای معتبر داشته باشند، در کمترین زمان ممکن از مرزهای کشور خارج می شوند.
مرجع / مـهـر
نام :
ایمیل :
نظر :