کد خبر: ۶۰۷۵۷
|
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۲
فاز دوم پالایشگاه آبادان و هشت هزار فرصت شغلی :
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: به مردم آبادان قول می‌دهیم کنار این عزیزان و مطالبه به حق آنان هستیم.
حسین سعده /اکسین پرس :جلیل مختار در نشست خبری کارگروه اشتغال شهرستان آبادان که در سالن جلسات فرمانداری این شهر برگزار شد، اظهار کرد: فعال شدن پروژه فاز دوم پالایشگاه آبادان یکی از موضوعات آبادان است که بر اساس این فرآیند تقریبا 8 هزار نفر اشتغالزایی پیش بینی می‌شود اما این موضوع به این معنا نیست که مستمر باشد و احداث آن فرآیند زمانی دارد.

وی پروژه فاز دوم پالایشگاه آبادان را به عنوان یکی از مهم‌ترین پروژه‌های وزارت نفت بعد از برجام قلمداد کرد و افزود: ما مدیران و افرادی که دست‌اندرکار هستند را مکلف به بکارگیری نیروهای بومی کردیم و تاکید داشتیم نیروهای بومی باید در اولویت باشند؛ فرماندار آبادان مصوبه‌ای از شورای تامین گرفت که ضمانت اجرایی این موضوع را انجام دهد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مصوب شد کمیته نظارت بر نیروهای انسانی مشخص شود و ساز و کار این کمیته مشخص است.

وی با بیان اینکه برای آموزش نیروهای جویای کار بررسی‌هایی صورت گرفت، عنوان کرد: فرصت‌های شغلی مختلفی وجود دارد که از طریق ارزیابی آزمون این فرصت‌ها را فراهم می‌کنیم تا شاهد رونق اقتصادی خوبی برای جوانان آبادان باشیم.

مختار در پایان تاکید کرد: به مردم آبادان قول می‌دهیم کنار این عزیزان و مطالبه به حق آنان هستیم.

نام :
ایمیل :
نظر :