به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۰۷۶۰
|
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۶
   
مهندس خلیل الهایی شهردار شهر کوت عبدالله ، طی  پیامی روز 13 آبان ، روز دانش آموز را تبریک و تسخیر لانه جاسوسی، که بنیان گذار جمهوری اسلامی آن را حماسه و انقلاب دوم  نامگذاری نموده اند گرامیداشت. نکته قابل توجه این پیام این است ،که تمام این پیام با استفاده از  بیانات  مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ایی (مدظله العالی) تنظیم شده است ،در این پیام آمده است :

((اوّلین مضمون سیزده آبان عبارت است از رویارویى رژیم امریکا با نهضت اسلامى و بیدارى اسلامى "سیزدهِ آبان، اینهاست؛ یعنى مقابله با زورگویى، دسیسه و استکبار. "روز سیزده آبان یعنی روز اعلام پایداری ملت در برابر آمریکا،،" سیزده آبان روز بسیار مهمی است؛ به یک معنا روز دانش‏ آموز است، به یک معنا روز دانشجوست،"به یک معنا روز استواری ملت ایران در مقابل ترفند استکبار است." سیزده آبان در واقع روز جوانان است؛ جوانان دانش‏ آموز و دانشجو. "تا ذهن مردم از شعار مرگ بر آمریکا پر است تسلط دوباره آمریکا بر این کشور ممکن نیست ." مقاومت یک ملت متحد و دارای عزم راسخ، قادر است بر همه‌ خصومتها و عنادها فائق آید، و راه افتخارآمیز به سوی هدفهای بلند خود را بگشاید. "بدانید به حول و قوه‌ الهی، مبارزه‌ی حق - که با سردمداری ملت ایران و با پرچم اسلام آغاز شده است - با باطل، با طاغوتها، با فرعونها و با فرعون استکبار، تا سرنگونی استکبار ادامه پیدا خواهد کرد. "قطعاً ملت ایران در همه‌ این چالش هائی که امروز با آن مواجه است و احیاناً در آینده هم با آنها مواجه خواهد بود، بینی دشمن را به خاک خواهد مالید. "
ضمن گرامیداشت این روز  و شهدای 13 آبان از مردم فهیم و ولایتمدار شهر کوت عبدالله  دعوت میشود تا با حضور در راهپیمایی13 آبان ،حماسه ایی آگاهانه و ناشی از بصیرت و توام با شور و شعور حسینی همچون همیشه  به نمایش گذارند))

خلیل الهایی 12 آبان

نام :
ایمیل :
نظر :