کد خبر: ۶۰۷۹۴
|
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸
رئیس پلیس راه خوزستان:
رئیس پلیس راه استان خوزستان گفت: مشکل و یا گره ترافیکی در محورهای منتهی به مرزهای استان خوزستان نداریم
رئیس پلیس راه استان خوزستان گفت: مشکل و یا گره ترافیکی در محورهای منتهی به مرزهای استان خوزستان نداریم.

سرهنگ رضا دولتشاهی با اشاره به وضعیت ترافیک در محورهای منتهی به مرزهای استان خوزستان اظهار داشت: رصد وضعیت ترافیک در جاده‌های منتهی به مرز نشان از روان شدن ترافیک دارد و این در حالی است که تا 2 روز گذشته به صورت مستمر حجم ترافیک افزایش می‌یافتد.

وی با تاکید بر این موضوع که از روز گذشته ترافیک تا حدودی روان‌تر شده است، افزود: در هیچ محوری نیز مشکل و یا گره ترافیکی وجود ندارد.

رئیس پلیس راه خوزستان ادامه داد: در برخی از جاده‌ها از جمله اهواز به خرمشهر و یا نقاطی از سوسنگرد تا چذابه که دو طرفه و یا کم عرض هستند پر حجم بودن ترافیک را شاهدیم ولی بقیه جاده‌ها یک طرفه هستند و تاکنون نیز مورد خاصی گزارش نشده است.

وی در توصیه‌ای به زائران اربعین حسینی گفت: به زائران عزیز توصیه می‌کنیم با وسایل نقلیه عمومی سفر کنند و اگر هم با خودروی شخصی سفر کرده‌اند به هیچ وجه در حاشیه جاده پارک نکنند.

دولتشاهی با بیان اینکه زائران خودروهایشان را در پارکینگ‌ها پارک کنند، عنوان کرد: از نظر ظرفیت پارکینگ در مرزها هیچ مشکلی نداریم.

وی ضمن آرزوی سفری ایمن و سلامت برای همه زائران تاکید کرد: زوار عزیز برای سفر اصلا عجله نکنند و اگر در طول مسیر خسته بودند حتما در مواکب استراحت کنند و با آرامش به سفرشان ادامه دهند.
مرجع / تسنیم
نام :
ایمیل :
نظر :