کد خبر: ۶۰۷۹۶
|
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰
رئیس اتاق اصناف اهواز از صدور مجوز برای شش واحد تاکسی آنلاین اینترنتی در اهواز خبر داد
رئیس اتاق اصناف اهواز از صدور مجوز برای شش واحد تاکسی آنلاین اینترنتی در اهواز خبر داد.
 
سعید ممبینی با اشاره به ساختار و فرایند صدور مجوز برای تاکسی‌های اینترنتی در کشور اظهار کرد: بر اساس آیین‌نامه اجرایی تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی، تاکسی‌های آنلاینی که مجوز فعالیت خود را از اتاق اصناف اهواز دریافت می‌کنند، در سراسر کشور نیز می‌تواند فعالیت داشته باشند و مورد تأیید اتاق اصناف هستند.
 
وی ادامه داد: این آیین‌نامه برای تاکسی‌های آنلاینی که در تهران یا سایر شهرها نیز مجوز خود را دریافت کرده‌اند نظیر اسنپ صدق می‌کنند و این تاکسی‌های آنلاین می‌توانند در سایر شهرها نیز فعالیت داشته باشند و فعالیت آنها مورد تأیید اتاق اصناف آن شهرها است.
 
رئیس اتاق اصناف اهواز عنوان کرد: اتاق اصناف اهواز تاکنون برای شش تاکسی آنلاین با عناوین تابلوی یوکب به نشانی u-cav.ir، تاکسی بی‌سیم یا همان تریپ‌تاکسی به نشانی triptaxi.ir، تریپسی به نشانی tripc.ir داده‌پردازی به سیستم‌های جامع برگ سیب به نشانی bargesib.com، تی‌سی به نشانی T30.ir و ای‌تپ به نشانی e-tap.ir، مجوز فعالیت صادر کرده است.
 
ممبینی افزود: این تاکسی‌های آنلاین می‌توانند در سایر شهرها نیز فعالیت داشته باشند. همچنین برخی تاکسی‌های آنلاین نظیر نیز که مجوز خود را از مشهد گرفته بود، در اهواز فعالیت دارد و اخیرا نیز اسنپ در اهواز فعالیت خود را آغاز کرده است.
مرجع / ایسنا
نام :
ایمیل :
نظر :