به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۰۸۶۰
|
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
حسین سعده /اکسین پرس : روزگذشته به ابتکار دکتر خنفری فرماندار تلاشگر شهرستان کارون ،کاروانی از مسئولین و نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر کوت عبدالله طریق الحسین (ع ) را در پیش گرفتند ، تا به بهانه بازدید از مرز چذابه و خسته نباشید گفتن به زحمتکشان موکب عشق شهرستان کارون به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام حتی شده برای ساعتی به هر طریقی که می توانند ،خدمتی به رهپویان ،دیار نینوا و مسافران کربلا نمایند.


دکتر معصومه خنفری فرماندار شهرستان کارون گفت : خدا را شاکریم ،که مردم شهرستان کارون همچون همیشه در ،ولایتمداری و میهمان نوازی سربلند و پر آوازه بوده و هستند.

امروز ما که بنا به مسئولیت و خدمتی که بر عهده ما است ،به همراه دیگر عزیزان ،پا در طریق الحسین گذاشتیم ،تا سهمی اندک هم نصیب ما شود.

خلیل الهایی شهردار کوت عبدالله گفت : ما جا مانده های کاروان دوستداران حسین علیه السلام و ابوفاضل علیه السلام هستیم ، آمدیم تا عرض ادبی و خدا قوتی گفته باشیم به برادران و خواهرانی که تحت نام موکب شهرستان کارون ایثارگرانه خدمت نموده اند ، انشالله این سفر نصیب همه عاشقان حریم و حرم اهل بیت علیهم السلام شود.

در این سفر حمیدی معاون فرمانداری شهرستان کارون،رحمان باوی مسئول دفتر فرماندار ،بهاروند بخشدار کارون،سعیدی بخشدار سویسه،ناصر باوی،قادر الهایی و زهرا حزباوی (سه تن از اعضاء شورای اسلامی شهر کوت عبدالله )   فرمانده مردمی و خستگی ناپذیر سپاه پاسداران در شهرستان کارون جناب سرگرد بختیاری در این کاروان حضور داشته و طریق الحسین را تا مرز چذابه طی نمودند،حمید باوی بحره و صالح بن عبود که عازم دیار کربلا بودند ،بازگشته تا امروز حسین ناصری به نیت یاری طلبیدن از امام حسین علیه السلام و برادر باوفایش ابوفاضل علیه السلام مسافر کربلا شد ،تا اربعین را در بین الحرمین نائب الزیاره همه ما باشد.


نام :
ایمیل :
نظر :