به‌روز شده در: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
کد خبر: ۶۰۹۷۸
|
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
صدور احکام شهرداران منتخب ،نیازمند توجه ویژه استانداری خوزستان
اکثر تخلفات و تصمیمات غلط و سوءاستفاده ها در این برهه از زمان پیش می آید ، زیرا سرپرست می داند برای چند صباح بیشتر بر صندلی شماره یک ،جا خوش نموده پس با بذل ،بخشش و امضاء های مسئله دار برای خود عزت و جایگاهی از بیت المال و به بهاء فشار آوردن به مردم یک شهر و باقی گذاشتن میراثی مشکل ساز برای شهردار جدید می شود.
حسین سعده : شهرداری قلب تپنده یک شهر بحساب می آید ، و همه شهروندان در طول 24 ساعت هرکدام بطور مستقیم و نیز غیر مستقیم کیفیت زندگی آنها مبتنی بر هوشمندانه ، هدفمند و کارا بودن این مجموعه خدمت رسان می باشد . در برهه ایی که کمبود منابع و نداشتن بودجه در اکثر شهرداری ها و ادارات کل استان و کشور فشار مضاعفی بر کارکنان ،پیمانکاران و خدمت رسانی وارد نموده است .

که در چنین شرایطی برخی شهرهای مهم استان خوزستان علیرغم اینکه ماههاست شوراهای اسلامی شهرها ،شهرداران منتخب خود را معرفی نموده اند ، اما همچنان این سرپرست ها هستند ، که دارند ، در شهرداری های استان خوزستان سرپرستی می کنند نه شهرداری....
و متاسفانه مشاهده شده است اکثر تخلفات و تصمیمات غلط و سوءاستفاده ها در این برهه از زمان پیش می آید ، زیرا سرپرست می داند برای چند صباح بیشتر بر صندلی شماره یک ،جا خوش نموده پس با بذل ،بخشش و امضاء های مسئله دار برای خود عزت و جایگاهی از بیت المال و به بهاء فشار آوردن به مردم یک شهر و باقی گذاشتن میراثی مشکل ساز برای شهردار جدید می شود.
هرچه مدت زمان این سرپرستی بیشتر باشد ،تبعات و خرابی ها به تجربه نشان داده است بیشتر است ، البته همیشه فردی که باعث ایجاد این نابسامانی ها می شود شخص سرپرست نبوده و چه بسا سرپرستان دلسوز و کاربلدی در این میان باشند، که با توجه به جایگاه متزلزل سرپرستی و مدت زمان مدیریت عاریه ایی، نمی خواهند یا نمی توانند با برخی جریان های مخرب برخورد نمایند ، یا اصلا از این اوضاع بی خبر می باشند.

ای کاش مهندس فرامند هاشمی زاده ،مهندس صدیقی و شخص دکتر شریعتی استاندار خوزستان با نگاهی وِیژه هرچه سریعتر به این وضعیت رسیدگی کنند ، زیرا حیف است این همه کار خوب و ایده های جدیدی که به استانداری خوزستان ،معاونت عمرانی و اداره کل امور شهری صورت گرفته است ،  احکام شهرداران باتجربه و خوش نامی که در میان احکام جدیدی که برای شهرداران باید صادر شود ، سریعا به سرانجام برسند ، تا خاک مرده ایی که بر شهرداری هایی که با سرپرست اداره می شود زدوده شود و مردم دیگر با این پاسخ مواجه نشوند ،تا معارفه و آمدن شهردار جدید هیچ کاری نمی توان نمود... شهرداران ماهشهر،بندرامام خمینی،دزفول، اندیمشک...   
نام :
ایمیل :
نظر :
عکس
چند رسانه ای
پربحث ترین عناوین