به‌روز شده در: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
کد خبر: ۶۱۰۲۲
|
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
معاون تبلیغ و حرکت های جهادی مدرسه عملیه حضرت ولیعصر (عج) از فعال شدن کارگاه ساخت کانکس برای مردم زلزله زده کرمانشاه در شهر اهواز خبر داد.
حجت الاسلام دانیال اریکه اظهار کرد: بعد از سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه، دستور تأمین اسکان، شروع بازسازی و مرمت و همچنین تأمین وسایل گرمایشی از سوی ایشان ابلاغ شد.

وی افزود: با توجه به این فرمایشات مقام معظم رهبری، وقتی توان تأمین اسکان در قالب کانکس را داشتیم، نسبت به راه اندازی کارگاه ساخت کانکس برای مردم زلزله زده کرمانشاه اقدام کردیم.

معاون تبلیغ و حرکت های جهادی مدرسه عملیه حضرت ولیعصر (عج) (سفیران هدایت اهواز) در ارتباط با خیرانی که این کارگاه را فعال کردند، گفت: عده ای از طلاب و روحانیون حوزه علمیه اهواز، دانشجویان جهادی و پیشکسوتان انقلابی دور هم جمع شده و نسبت به راه اندازی کارگاه اقدام کردند.

وی عنوان کرد: در فاز اول روستایی با ۲۵ خانوار را به عنوان هدف قرار داده و کانکس ها برای این روستا ساخته می شود. همچنین در فازهای بعدی نیز در صورت استقبال خیران و نیک اندیشان کانکس های بیشتری تهیه می کنیم.

معاون تبلیغ و حرکت های جهادی مدرسه عملیه حضرت ولیعصر (عج) (سفیران هدایت اهواز) با اشاره به اینکه کارگاه مقابل درب حسینیه شهدای مسجد جوادالائمه فعال شده است، بیان کرد: در حال حاضر برای سرعت گرفتن امور به جوشکار نیازمند هستیم.


منبع : مهر
نام :
ایمیل :
نظر :
عکس
چند رسانه ای
پربحث ترین عناوین