به‌روز شده در: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
کد خبر: ۶۱۰۲۷
|
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
مدیرکل هواشناسی خوزستان:
مدیرکل هواشناسی خوزستان از افزایش دو تا سه درجه‌ای دمای هوا و وقوع پدیده مه صبحگاهی تا اواخر هفته جاری خبر داد.
 
کوروش بهادری  با اشاره به تأخیر آغاز بارش‌های پاییزی در خوزستان اظهار کرد: با دو بارش نمی‌توانیم تحلیلی از میزان بارش‌ها در سال جاری داشته باشیم.
 
وی افزود: بارش‌های امسال کمتر از حد نرمال است و در اکثر شهرها مانند اهواز میزان بارش منفی بوده است. تنها در برخی شهرها از جمله بهبهان، شوشتر، بندر ماهشهر، هندیجان و دزفول میزان بارش نسبت به سال گذشته مثبت بوده است.
 
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: تا پایان هفته جاری جو نسبتا پایداری خواهیم داشت و تنها افزایش دو تا سه درجه‌ای دمای هوا و وقوع پدیده مه صبحگاهی موقت تا آخر هفته پیش‌بینی می‌شود.
 
بهادری با اشاره به میزان بارش‌های خوزستان در دو روز گذشته خاطرنشان کرد: در آبادان 11 میلی‌متر؛ اهواز 4 میلی‌متر، دهدز و امیدیه 8 میلی‌متر، شادگان 9 میلی‌متر، ماهشهر 10 میلی‌متر، هندیجان 5.6 میلی‌متر و آغاجاری 2.5 میلی‌متر بارندگی گزارش شده است.
 
وی افزود: در شبانه‌روز گذشته دزفول و شوش با 20 درجه سانتی‌گراد و دهدز با 6 درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرمترین و خنک‌ترین نقاط استان خوزستان بودند. تغییرات دمای هوای امروز اهواز نیز بین 10 تا 18 درجه سانتی‌گراد در نوسان خواهد بود.
نام :
ایمیل :
نظر :
عکس
چند رسانه ای
پربحث ترین عناوین