به‌روز شده در: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
کد خبر: ۶۱۴۴۰
|
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
فرماندار بهبهان:
فرماندار بهبهان گفت: مردم نسبت به وضع اقتصادی و معیشتی در جامعه ابراز نگرانی دارند و دولت قبول دارد که کمبودهایی در این حوزه وجود دارد.
علی مظفری در جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان بهبهان، اظهار کرد: مردم نسبت به وضع اقتصادی و معیشتی در جامعه ابراز نگرانی دارند و دولت قبول دارد که کمبودهایی در این حوزه وجود دارد.

وی افزود: در شهرستان بهبهان اقدامات خوبی در راستای بهبود وضع اقتصادی و اشتغال آغازشده که در آینده نزدیک شاهد بهره‌برداری این اقدامات هستیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهبهان گفت: ازجمله اقدامات صورت گرفته می‌توان به پروژه کلنگ زنی مجتمع گلخانه‌ای، تصویب دو طرح پتروشیمی، تصویب فرودگاه بهبهان، اختصاص وام‌های اشتغال‌زائی زودبازده، تخصیص 40 دستگاه خودرو تاکسی اروند برای ناوگان درون‌شهری و برون‌شهری بهبهان، طرح‌های گردشگری و گردشگری و ... اشاره کرد.

مظفری آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها را سفیران فرهنگی دولت خواند و گفت: اساتید و آموزگاران ضمن تشریح وضعیت جامعه برای جوانان و نوجوانان خطرات و دام‌هایی که دشمنان نظام برای نظام مقدس ما دارند را برای دانش آموزان و دانشجویان بیان کنند تا خدای‌ناکرده مشکلی برای این عزیزان پیش نیاید.

وی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی متعلق به همه مردم است و ملت ایران در سال۱۳۵۷ با قیام خود این انقلاب را پایه‌گذاری کردند و مطمئنان خود نیز حافظ انقلاب و نظام خواهند بود.
مرجع / فـارس
نام :
ایمیل :
نظر :