به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۱۴۵۸
|
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴
معاون سپاه خوزستان:
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان گفت: مردم به صحنه آمد و مطالبات به حق خودشان را فریاد زدند از جمله این مطالبات می‌توان به مبازره با گرانی، برخورد با مفسدان اقتصادی، رسیدگی به مشکلات اقشار مختلف مردم و برطرف کردن بیکاری و ایجاد اشتغال اشاره کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین سید امیر میرعلایی اظهار داشت: در روز سیزدهم دی ماه ده‌ها از نفر از مردم شهیدپرور و انقلابی اهواز در یک راهپیمایی بزرگ حضور یافتند و حماسه بزرگ دیگر را خلق کردند.

وی با بیان اینکه حضور پرشور مردم اهواز در راهپیمایی شکوه وحدت نشان از همدلی اقوام مختلف استان خوزستان است، تصریح کرد: مردم به صحنه آمد و مطالبات به حق خودشان را فریاد زدند از جمله این مطالبات می‌توان به مبازره با گرانی، برخورد با مفسدان اقتصادی، رسیدگی به مشکلات اقشار مختلف مردم و برطرف کردن بیکاری و ایجاد اشتغال اشاره کرد.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان تصریح کرد: مردم خوزستان با علاوه بر فریادهای مطالبه گری خود، اعلام کردند که مطالبات خود را از طریق قانونی پیگیری می‌کنیم و هیچ وقت اجازه نمی‌دهیم کسانی به بهانه مطالبات به حق مردم  بخواهند فتنه گری کنند و اموال عمومی مردم و بانک‌ها خسارت بزنند و خیابان‌ها را نا امن کنند تا خدشه‌ای به حیثیت این کشور وارد شود.

وی تاکید کرد: مردم خوزستان با حضور در راهپیمایی کم نظیر شکوه وحدت ثابت کردند که مانند گذشته دین خود را به اسلام ادا کردند و همچنان در خط ولایت و پیمان با ولی امر خود ثابت قدم ایستاده‌اند.

میرعلایی عنوان کرد: فتنه‌گرانی به بهانه مطالبات مردم بخواهند کار و کاسبی مردم تعطیل کنند یا بخواهند بانک‌ها را آتش بزنند و یا اینکه پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی را بسوزانند بدانند که هیچ جایی در بین مردم ندارند و این حضور هزاران نفری اقشار مختلف جامعه این پیام را دارد.

وی با تاکید بر این نکته که دو دسته باید صدای مردم ایران به ویژه ندای مردم خوزستان در راهپیمایی شکوه وحدت را بشنوند، خاطرنشان کرد: یک دسته از این افراد اغتشاشگرانی هستند که به خیابان آمدند و به آشوبگری پرداختند البته ُعده آنها بسیار کم و محدود است که سیل جمعیت آنها را کنار زد.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان یادآور شد: یک دسته دیگر نیز که باید پیام مردم را بشنوند مسئولان هستند، آنها بدانند مردمی که تا پای جان پای انقلابشان ایستادند مشکلاتب از جمله گرانی و بیکاری دارن  که باید حل شود.

میرعلایی گفت: مسئولان مشکلات اقتصادی جامعه را با همت خود و با سرلوحه قراردادن اقتصاد مقاومتی برطرف کنند و چشمشان هم به دست بیگانگان نباشد و سر پای خود بایستند تا گرفتاری‌های مردم یکی پس از دیگری حل شود.
مرجع / تسنیم
نام :
ایمیل :
نظر :