به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۱۵۶۷
|
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، اهواز را کربلای ایران خواند و گفت: برای آزادی این استان و شهرهای اطراف خون شهدای بسیاری تقدیم شد.
حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی که به منظور بازدید و سرکشی از یگان های ارتش مستقر در جنوب به استان خوزستان سفر کرده، روز شنبه در جمع فرماندهان، مسئولان و روسای عقیدتی سیاسی ارتش در قرارگاه جنوب غرب گفت: مقام معظم رهبری در سخنان اخیر خود عنوان کرده اند که امروز تاریخ جهان و تاریخ بشریت در پیچ بزرگ تاریخی است.

وی افزود: در صورتی که بخواهیم از این پیج تاریخی به سلامت عبور کنیم و منافع امت اسلامی را به نقطه ای که حقش است، برسانیم؛ باید هوشیار باشیم و منویات مقام معظم رهبری در خصوص استقامت در هدف و ایمان را سر لوحه کار خود قرار دهیم.

نماینده ولی فقیه در ارتش در ادامه به  قدرت نمایی توان رزمی نیروهای مسلح اشاره کرد و افزود: در این زمان باید توان رزمی و اقتدار خود را به رخ دشمنان بکشیم و با تبلیغ اقتدار نیروهای مسلح نشان دهیم که همیشه در صحنه هستیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، اهواز را کربلای ایران خواند و گفت: برای آزادی این استان و شهرهای اطراف خون شهدای بسیاری تقدیم شد.

وی، استان خوزستان را خطه ای سلطه ناپذیر  دانست و تاکید کرد: خوزستان و مردم مجاهدش، سلطه ناپذیر هستند، این استان، مجاهد پرور و جان نثار اسلام و قرآن است و جلوه های ایثارگری مردم غیور این خطه هرگز فراموش نمی شود. ایران اسلامی کانون اسلام در جهان است چرا که کشور مرکز انتشار ارزش های اسلامی به دنیا است و ما باید قدر دان آن باشیم که در این منطقه خدمت گزار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش همدلی و یک دلی را رمز موفقیت در تمامی عرصه ها خواند و گفت: در این زمان بیش از هر زمان دیگری نیازمند همدلی و وحدت ملی هستیم وقتی دشمنان قسم خورده ما در کنار هم قرار گرفته اند ما نیز باید نسبت به تحکیم وحدت اهتمام ویژه ای داشته باشیم و صف به صف در کنار هم و علیه دشمن بیاستیم و اجازه هیچ گونه تعرضی را به دشمن ندهیم.

وی همچنین به نقش یگان های ارتش در پیروزی های ارزنده در عملیات های دفاع مقدس پرداخت و افزود: یگان های زرهی، پیاده ، تکاوران دریایی و گروه ۴۲۲ پل شناور خوزستان نقش بسیار مهمی را در پیروزی عملیات های دوران دفاع مقدس داشته اند. و در این راه شهدای گرانقدری را تقدیم کردند.

وی تاکید کرد:  نسل قبل از ما به رسالت خود به درستی عمل کرد، امروز ما کسانی هستیم که باید با تمام قوا در صحنه باشیم و امانت شهدا را حفظ کنیم و به دست صاحب اصلی آن امام زمان (عج) برسانیم.

حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسینی در بازدید از یگان های ارتش با حضور در منزل جانباز ۷۰ درصد رحیم باوی از وی دیدار و دلجویی کرد.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در این دیدار جانبازان را اسوه صبر و ایثار خواند و گفت: امنیتی و ارامشی که امروز در ایران اسلامی برقرار است مدیون فداکاری و جانبازی سرافرازان دوران دفاع مقدس به ویژه جانباز رحیم باوی و همسنگران شهید ان است.

جانباز باوی از رزمندگان لشکر ۶۴ ارومیه که در سال ۶۲ بر اثر انفجار مین در مهاباد به درجه جانبازی نائل شد.
مرجع / مـهـر
نام :
ایمیل :
نظر :