به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۱۷۴۱
|
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
سرمربی کروات تیم پرسپولیس حالا از عملکرد شاگردانش رضایت دارد و معتقد است منشا، نعمتی و مسلمان شوت های خوبی روانه دروازه پیکان کردند.
واقعیت این است که دقت شوت های زده شده در فوتبال ایران بسیار کمتر از حد استاندارد است؛ اما برانکو با تاکید بر تمرین شوتزنی، سعی داشته این توانایی را در بازیکنان تیم پرسپولیس افزایش دهد. تمرینات پروفسور نیز تا حدی دقت و قدرت شوت سرخپوشان را افزایش داده و به نظر می رسد برانکو از عملکرد شاگردانش رضایت دارد.

 

باتوجه به بازی بسته حریفان در مقابل پرسپولیس، شوتزنی می تواند راه مناسبی برای گشودن دروازه باشد و به طور مثال، در بازی قبلی سرخ ها با همین حربه موفق به شکستن قفل دروازه گسترش فولاد شدند.

 

در بازی دیروز  نیز به نظر می رسید شوتزنی در دستور کار قرمزها است و آن ها تعداد زیادی شوت را روانه دروازه حریف کردند که ضربه علیپور به زیبایی درون دروازه قرار گرفت. منشا، مسلمان و نعمتی نیز دیگر شوت زنان پرسپولیس بودند که موفق شدند بارها دروازه پیکان را تهدید کنند.

 

سرمربی پرسپولیس نیز در همین باره گفت:« شوت‌های از راه دور مسئله‌ای است که ما روی آن اصرار داریم. مقابل گسترش این کار را انجام دادیم و امروز هم جزو برنامه‌مان بود. ما همچنین از بازیکنان خواستیم تا هنگام ضربه آخر با تعداد بیشتری در محوطه جریمه باشند. شوتزنی از راه دور برنامه ما بود و عملکرد بازیکنان نشان می‌دهد که من راضی هستم.»

 

برانکو ادامه داد:« شوت‌های خوبی از طرف مسلمان، نعمتی و منشا داشتیم. شوت زدن بخشی از کار است که نقش مهمی را ایفا می‌کند. فرصت‌های زیادی را خلق کردیم و از بازیکنانم بسیار راضی هستم.»

 

نام :
ایمیل :
نظر :