به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۱۷۷۷
|
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
اقدام به موقع مدیرعامل آبی‌ها؛
مدیرعامل استقلال اعلام کرد که تمدید قرارداد شفر آغاز شده است.
موضوع تمدید قرارداد شفر پیش از پایان فصل حالا یکی از خواسته های هواداران است. تیم رده شانزدهم جدولی استقلال با گذشت 4 ماه از حضور شفر حالا فینالیست حذفی و از بالانشینان لیگ برتر است و هواداران استقلال امیدوارند تا فصل آینده نیز با این سرمربی آلمانی ادامه دهند.


پیش از این در هیات مدیره استقلال نیز این موضوع کلید خورده بود و حالا افتخاری مدیرعامل استقلال اعلام کرد که قرارداد شفر در آستانه تمدید است و آنها قصد دارند که از همین حالا برای این موضوع اقدام کنند.


نکته کلیدی در این اقدام مدیرعامل استقلال، زمان مناسب این اتفاق است. تمدید قرارداد و انتخاب مربی فصل از جمله اقداماتی است که باشگاه های بزرگ دنیا همواره پیش از پایان فصل انجام می دهند تا وضعیت تیم برای فصل آینده مشخص شود. باشگاه پرسپولیس نیز در اقدامی مشابه نیم فصل قبل از پایان قرارداد برانکو چنین اقدامی انجام داد و حالا استقلالی ها نیز می خواهند با فینالیست شدن، قرارداد شفر را تمدید کنند تا بازیکنان و هواداران این تیم خیالی آسوده از شرایط این تیم در فصل آینده داشته باشند.


تمدید قرارداد شفر قطعی به نظر می رسد اما موقعیت شناسی و زمان بندی مناسب مدیران استقلال اتفاقی است که می تواند مسیر موفقیت شفر را هموار کند.

نام :
ایمیل :
نظر :