به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۱۸۱۷
|
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵
تاقبل از عید ؛
هماهنگی های لازم برای ساخت یک باب خانه مسکونی برای خانواده ای که در بارش‌های اخیر منزل آنها دراین بخش تخریب شد، انجام شد

بخشدار دهدز گفت: هماهنگی های لازم برای ساخت یک باب خانه مسکونی برای خانواده ای که در بارش‌های اخیر منزل آنها دراین بخش تخریب شد، انجام شد.

احداث سرپناه برای خانواده دهدزی که خانه‌شان فروریخت

حجت‌الله خسروی اظهار کرد: در پی بارش‌های اخیر، چند روز پیش منزل مسکونی یکی از روستاییان در روستای کلخواجه موزرم در بخش دهدز تخریب شد.

وی افزود: امروز از این منزل مسکونی‌ بازدید کردیم و مقرر شد با همکاری دهیاری، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بسیج سازندگی یک منزل مسکونی جدید برای این خانواده احداث شود.

خسروی از اتمام عملیات ساخت این منزل مسکونی قبل از عید نوروز خبر داد و تصریح کرد: در دهه فجر و بهار انقلاب عملیات احداث این خانه را شروع میکنیم و تا قبل از عید نوروز کلید آن را تحویل این خانواده روستایی می دهیم تا شب عید را در خانه جدید خودشان سپری کنند.

بخش دهدز در استان خوزستان قرار دارد و فاصله آن شهرستان ایذه 55 کیلومتر است، این بخش در قسمت کوهستانی استان خوزستان قرار گرفته است و دروازه ورود به این استان از چهارمحال و بختیاری محسوب می‌شود.
مرجع / ایرنا
نام :
ایمیل :
نظر :