به‌روز شده در: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
کد خبر: ۶۲۱۳۲
|
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
فرمانده انتظامی خوزستان از کشف 100 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش ودستگیری هشت سوداگر مرگ در جاده های ارتباطی استان خبر داد.
 سردار حیدر عباس زاده اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و تشدید مبارزه قاطع با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان وماموران انتظامی شهرستان بهبهان با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده، از انتقال 2 محموله مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان مطلع شدند و بلافاصله موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس مسیر تردد قاچاقچیان مواد مخدر را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی طی دو عملیات منسجم و ضربتی هشت سوداگر مرگ را در حین جابجایی موادمخدر ، دستگیر کردند.

سردار عباس زاده اظهار کرد: در بازرسی از سه دستگاه خودروی توقیف شده، 60 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و 40 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش که بصورت ماهرانه ای در خودرو ها جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، گفت: یکی از اولویت‌های مهم پلیس اجرای طرح‌های پاکسازی مناطق آلوده و برخورد قانونی و قاطع با سوداگران مرگ و خرده فروشان مواد مخدر است.
نام :
ایمیل :
نظر :