به‌روز شده در: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
کد خبر: ۶۲۱۷۰
|
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۸
شهردار بندرامام خمینی(ره):
شهردار بندرامام خمینی (ره) با بیان اینکه بخشی از حقوق معوقه کارکنان و کارگران این شهرداری پرداخت نشده گفت:با پیگیری انجام شده کارگران این اطمینان را داشته باشند، در اسرع وقت حقوق باقی مانده نیز پرداخت می شود.
محمد عبیاوی یکشنبه با اعلام این مطلب اظهارکرد: از زمان آغاز به کار شهرداری و شورای اسلامی جدید شهر بندر امام خمینی(ره)، از تاریخ اول شهریور همت مضاعفی برای پرداخت حقوق معوقه کارکنان انجام شد و این موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: تمامی حقوق معوقه کارکنان شهرداری بندرامام (ره) مربوط به دوره گذشته شهرداری و شورای اسلامی شهر بوده که منجر به مشکلاتی شد.

وی افزود: با تلاش انجام شده از شهریور گذشته (آغاز دوره جدید شورای اسلامی شهر و شهرداری)، تمامی حقوق معوقه کارکنان رسمی مستقیم به جز یک ماه اخیر پرداخت شد.

عبیاوی از پرداخت حقوق معوقه سه بخش دیگر کارکنان خبر داد و گفت: بخشی از حقوق معوقه کارکنان تامین نیرو، کارگران فضای سبز و کارگران خدمات شهری نیز از اول شهریور ماه تاکنون پرداخت شده و پرداخت بقیه نیز در دستور کار است.

جمعی ازکارگران فضای سبز، خدمات شهری و تامین نیروی شهرداری بندرامام خمینی (ره) یکشنبه با تجمع صنفی مقابل ساختمان این شهرداری خواستار پرداخت حقوق معوقه خود شده بودند.
مرجع / ایرنا
نام :
ایمیل :
نظر :