به‌روز شده در: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
کد خبر: ۶۲۴۰۹
|
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
سرپرست فرمانداری شادگان گفت: برخی از رسانه‌ها با شایعه‌پراکنی از دستگیری متهمین حادثه تیراندازی به خودروی نماینده شادگان خبر داده‌اند این شایعه را رد می‌کنیم این خبر کذب است
سرپرست فرمانداری شادگان گفت: برخی از رسانه‌ها با شایعه‌پراکنی از دستگیری متهمین حادثه تیراندازی به خودروی نماینده شادگان خبر داده‌اند این شایعه را رد می‌کنیم این خبر کذب است.

سعید حاجیان با انتقاد شدید نسبت به برخی از رسانه‌ها که با شایعه‌پراکنی از دستگیری متهمین حادثه تیراندازی به خودروی نماینده شادگان خبر داده بودند، اظهار کرد: اخباری که در این موضوع در حال انتشار است یقیناً کذب است و پیگرد قانونی خواهد داشت.

وی افزود: خبری در سایت پلیس به نقل از فرمانده انتظامی شادگان گزارش شده بود که این خبر در رابطه با درگیری دو طایفه با یکدیگر بوده است و به سال گذشته بازمی‌گردد و ربطی به حادثه تیراندازی به خودروی نماینده شادگان ندارد و این افراد از مدت‌ها قبل در زندان هستند و در شب حادثه حضور نداشتند.

سرپرست فرمانداری شادگان تأکید کرد: برخی رسانه‌ها از روی گمانه‌زنی‌ها با غرض و هدف خاص به دنبال ملتهب کردن فضای جامعه هستند که ما از مردم عزیز می‌خواهیم اخبار را از رسانه‌های موثق پیگیری کنند.
مرجع / فـارس
نام :
ایمیل :
نظر :