به‌روز شده در: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
کد خبر: ۶۲۴۲۰
|
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
معاون تعاون اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي خوزستان:
خوزنیوز: معاون تعاون اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي خوزستان اعلام كرد: چهار تعاوني از استان خوزستان موفق به دريافت جايزه ملي تعالي شدند.
سعيد حميد در حاشيه برگزاري سمينار بازاريابي و مديريت بازار گفت :‌خوش بختانه امسال چهار تعاوني توليدي توزيعي كاركنان فولاد خوزستان، توليدي و توزيعي كاركنان گروه ملي، تاراز شيمي ايذه و مرزنشينان شماره 2 خرمشهر  موفق به دريافت جايزه ملي تعالي شدند.

وي با اشاره به اهميت جايزه ملي تعالي گفت:مسیر توسعه و ارتقاي بهره وری در دنیا بر اساس علم مدیریت نوین صورت گرفته و تجربه ثابت کرده است مدل های تعالی در صورت تعهد مدیران ارشد در تحقق اهداف سازمان ها موثر هستند.

حميد از دنبال كردن سه رويكرد اساسي در حوزه تعاون خبر داد و گفت: هدايت، حمايت و نظارت بر تعاوني ها محورهاي اساسي ارتباطي ما با تعاوني ها هستند. در حقيقت برگزاري سمينارهاي آموزشي در اجراي همان رويكرد هدايت و حمايت ما از تعاوني ها است. 

وي با اشاره به اهميت بازاريابي در رشد اقتصادي تعاوني ها گفت: سمينار آموزشي بازاريابي و مديريت بازار به منظور آشنايي هر چه بيش تر واحدهاي تعاوني با اين مفهوم برگزار شده است. 

معاون تعاون اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي خوزستان تاكيد كرد: در واقع بازاريابي يكي از مهم ترين عناصر موفقيت يك مجموعه اقتصادي است كه سبب به وجودآمدن تصويري خاص و مثبت در ذهن مخاطبان مي شود. 

وی دغدغه اصلی بنگاه های تولیدی و تجاری را کمبود نیروی حرفه ای در حوزه فروش و بازاریابی برشمرد و گفت: ‌بنگاه های اقتصادی در دوران پساتحریم با چالش های تامین مالی و کمبود تقاضا روبه رو هستند كه برای حل این چالش ها باید از آخرین دستاوردهای دانش فروش و بازاریابی بین المللی استفاده كنند.

حميد در پايان خاطر نشان كرد: ما به عنوان متوليان تعاون كوشش مي كنيم با برگزاري چنين سمينارها و دوره هاي آموزشي تخصصي سهمي هر چند كوچك در تقويت و ارتقاي شركت هاي تعاوني در عرصه بازارهاي خارجي و داخلي داشته باشيم.
نام :
ایمیل :
نظر :