به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۲۵۸۳
|
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
رئیس پلیس فتا خوزستان خبر داد:
رئیس پلیس فتا استان خوزستان گفت: شخصی که اقدام به انتشار تصاوير خصوصي و شخصي شاکی در فضای مجازی و نیز درج تهمت ذيل عکس‌هاي مذکور کرده بود دستگیر شد.
سرهنگ شاهین حسنوند دربیان جزییات خبر اظهار کرد: شخصی که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی و شخصی شاکی در فضای مجازی و نیز درج تهمت ذیل عکس‌های مذکور کرده بود دستگیر شد.

وی افزود: خانمی ساکن یکی از شهرستان‌های استان با مراجعه به پلیس فتا بیان داشتند فردی ناشناس در فضای مجازی و شبکه­ اجتماعی تصاویر خصوصی و شخصی بنده را منتشر کرده و تهمت‌هایی زیر عکس‌های مذکور به من نسبت داده است که باعث هتک حیثیت و از بین رفتن آبرویمان شده است که در این رابطه از منتشرکننده تصاویر ادعای شرف و حیثیت دارم.

رئیس پلیس فتا استان خوزستان عنوان کرد: در ادامه ضمن تشکیل پرونده، موضوع در دستور کار قرار گرفت و با بررسی‌های تخصصی به‌عمل‌آمده پیرامون موضوع پرونده‌ توسط کارشناسان این پلیس و اقدامات فنی صورت گرفته متهم شناسایی و با توجه به محل سکونت متهم پرونده جهت ادامه رسیدگی به دادسرا ارسال گردید.

وی گفت: هتک حیثیت و نشر اکاذیب در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، طبق ماده ۱۷ قانون جرائم رایانه­‌ای جرم بوده و با منتشرکنندگان آن برخورد می‌شود‌.
نام :
ایمیل :
نظر :