به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۲۶۰۶
|
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
معاون امداد نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از آماده باش هلال احمر در برخی شهرهای استان به علت بارش شدید باران و همچنین وقوع پدیده گرد و غبار شدید خبر داد.
صادق سلامت اظهار کرد: اعلام آماده باش جمعیت هلال احمر را در شهرستان های مختلف باغملک، لالی، دزفول؛ شوش، اندیمشک، ایذه و اندیکا داریم.

وی افزود: علاوه بر وضعیت جوی موجود در زمینه ریزگردها آمادگی نیروها به دلیل احتمال و پیش بینی بارندگی شدید، آبگرفتگی و سیل هم نیز هست؛ تمامی نیروهای امدادی در حالت آماده باش هستند.

معاون امداد نجات جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به بارندگی وسیع در لالی و دزفول تصریح کرد: شب گذشته بارندگی شدید و طوفان در این دو شهرستان باعث از بین رفتن چادر یک سری از عشایر حومه شده و هر دو به عنوان منطقه امدادی اعلام شدند؛ البته امدادرسانی به عشایر انجام شده است.

سلامت ادامه داد: در چند شهرستان عملیات امدادی داریم و عملیات امدادرسانی هنوز تداوم دارد که از آن جمله می توان به باغملک و عشایر کوی المهدی دزفول اشاره کرد.

وی در خصوص شهر آبادان نیز بیان کرد: امروز در شهر آبادان نیز تاکنون دو هزار و ۳۰۰ ماسک تاکنون توزیع شده است.

معاون امداد نجات جمعیت هلال احمر خوزستان در پایان خبر داد: چهار نفر گمشده و مفقودی در منطقه گندمکار امامزاده باغملک داریم که از اهالی محلی هستند؛ متأسفانه از دیروز بعدازظهر گم شده اند و تاکنون دو تیم به منطقه اعزام شده و در این شرایط نامطلوب جوی همچنان عملیات جستجو و نجات تداوم دارد.
نام :
ایمیل :
نظر :