به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۲۸۴۳
|
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
سرپرست اداره راهداری ایذه:
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ایذه با اشاره به اعمال محدودیت در جاده ایذه-لردگان گفت: این طرح از سوی استان خوزستان نیست و مسئولان استان چهارمحال و بختیاری برای انجام تعمیرات و کار خدماتی آن را صورت داده‌اند
سید محمود هیبتی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محور شهرستان ایذه به سمت استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: محدودیت‌های اعمال شده از سوی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خوزستان نیست و این تصمیم از سوی متولیان امر در استان چهارمحال و بختیاری گرفته شده است.

وی افزود: بر اساس گزارشات اعلام شده این محدودیت برای ساعات مشخص در مسیر لردگان – ایذه انجام خواهد شد و بر این اساس تغییرات مورد نظر و برنامه ریزی شده اعمال می‌شود.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ایذه بیان کرد: با توجه به اطلاعیه منتشره، محدودیت‌های مورد نظر از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح امروز آغاز و تا ساعت ۷ عصر ادامه پیدا خواهد کرد، همچنین برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه نیز ساعت ۱۸ و ۱۹ این محدودیت صورت می‌گیرد.

هیبتی با بیان اینکه این محدودیت در جاده لردگان به ایذه به صورت هر ۳۰ دقیقه یکبار خواهد بود اضافه کرد: این طرح به منظور انجام عملیات نصب نیوجرسی خواهد بود.

وی در پایان با اشاره به آغاز به کار ترمیم و پاکسازی جاده روستایی در مسیر ایذه – دهدز گفت: این اقدام برای نخستین بار برای روستاهای منطقه پل آب دوغ انجام می‌شود تا مشکل تردد مردم ساکن این مناطق حل شود و بر این اساس تجهیزات و ماشین آلات برای انجام کار به منطقه اعزام شده‌اند.
مرجع / فـارس
نام :
ایمیل :
نظر :