به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۲۸۹۰
|
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
مدیر پروژه اصلاح و آبرسانی شبکه آب اهواز گفت: اعتبار پروژه اصلاح شبکه آب کوی علوی بالغ بر۱۲ میلیارد تومان است که متاسفانه کل پروژه را نیز پوشش نمی‌دهد و تنها ٨۰ درصد آن را می‌توان اصلاح کرد.
محمد عبدالهی در حاشیه بازدید از پروژه اصلاح شبکه آب شرب کوی علوی اهواز اظهار داشت: پروژه کوی علوی اصلاح شبکه آب و استاندارد سازی انشعابات است که شبکه به طول 28 هزار متر است و پس از اصلاح انشعبات قدیمی، انشعابات جدید جایگزین آن‌ها می‌شود.

وی با بیان اینکه پروژه برای رفع مشکلات کوی علوی تعریف شده، افزود: به علت مشکل در کیفیت و کمیت آب در کوی علوی این پروژه انجام این پروژه مقرر شد،  امید است با این پروژه مشکلات آب شرب کوی علوی نیز برطرف شود.

مدیر پروژه اصلاح و آبرسانی شبکه آب اهواز بیان کرد: اعتبار این پروژه بالغ بر12 میلیارد تومان است که متاسفانه کل پروژه را نیز پوشش نمی‌دهد و تنها 80 درصد آن را می‌توان اصلاح کرد، اگر اعتبارات ثانویه تامین شود مشکل آب کل منطقه کوی علوی حل خواهد شد.

وی با عنوان کرد: طبق قولی که پیمانکار داده تا 10 ماه دیگر پروژه تحویل داده می‌شود.

همچنین فتح الله حاجتی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این لوله‌ها اکنون متناسب با توسعه شهری نیستند گفت: کاری که اکنون درحال انجام در کوی علوی اهواز است کار بزرگی در خدمت رسانی مردم است.

وی خاطر نشان کرد: از تمام مسئولان خواهش می‌کنم در تمام مناطق کم برخوردار و مشکلات در آب شرب پروژه اصلاح انجام شود.

عضو شورای شهر اهواز تصریح کرد: تمام مسئولان مربوطه اعم از شورای شهر و دیگر مسئولان باید در بهبود کیفیت و کمیت آب وارد شوند.
مرجع / تسنیم
نام :
ایمیل :
نظر :