به‌روز شده در: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
کد خبر: ۶۲۹۳۴
|
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
بدون اخذ تضمین از اروپا باید برجام را پایان یافته بدانیمنماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: با خروج آمریکا از برجام، ادامه اجرای آن بسیار دشوار به‌نظر می‌رسد و بدون اخذ تضمین‌ جدی از طرف‌های اروپایی باید برجام را پایان یافته بدانیم.
جواد کاظم‌نسب الباجی با اشاره به اقدام اخیر آمریکا در خروج از برجام اظهار داشت: برجام تجربه‌ای دیگر برای ملت ایران و سایر کشورها بود که بار دیگر بدعهدی دولت آمریکا را ثابت کرد.

وی افزود: برجام نمونه‌‌‌ای از تلاش برای حل مسالمت‌آمیز منازعات جهانی بود که همه کشورهای جهان به استثنای رژیم‌ صهیونیستی از آن استقبال کردند.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با خروج آمریکا از برجام، ادامه اجرای آن بسیار دشوار به‌نظر می‌رسد و بدون اخذ تضمین‌ جدی از طرف‌های اروپایی باید برجام را پایان یافته بدانیم.

وی با تأکید بر ضرورت حفظ آرامش و انسجام ملی گفت: آمریکا و متحدانش قصد تضعیف ایران از راه جنگ روانی را دارند ولی همچون گذشته به اهداف خود نخواهند رسید.

کاظم‌نسب الباجی با اشاره به ضرورت تقویت تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، بیان کرد: ارتقای کیفی و کمی تولید ملی زیرساخت اصلی اقتصاد است و در صورتی که مسئولان در این امر اهتمام بورزند، تحریم‌ها و تهدیدات خارجی ناکام می‌ماند.

وی با بیان اینکه اقتصاد کشور مورد هدف قرار گرفته است، افزود: مناطق مختلف کشور دارای ظرفیت‌های بسیاری هستند که تقویت بخش خصوصی و تسهیل سرمایه‌گذاری در این زمینه از اهمیت بسیاری برخوردار است.
مرجع / تسنیم
نام :
ایمیل :
نظر :