به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۳۰۶۷
|
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
دادستان عمومی و انقلاب حمیدیه گفت: با همکاری و تلاش بزرگان، ریش سفیدان و سران عشایر این شهرستان خوشبختانه بین دو طایفه بعد از ۲ سال اختلاف صلح و سازش برقرار شد.
علی بیرانوند امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برقراری صلح و سازش بین دو طایفه در حمیدیه اظهار داشت: دو طایفه در سال 92 به دلیل اختلاف جزئی با هم درگیر شدند که این نزاع جزیی به درگیری گسترده بین این دو طایفه و کشته شدن 1 نفر و زخمی شدن چندین نفر از دو طایفه منجر شد.

وی افزود: در مدت چند سال که این اختلاف خونین رخ داد با همکاری و تلاش بی‌وقفه و پیگیری شورای حل اختلاف حمیدیه، ریش سفیدان و بزرگان طوایف تمام تلاش خود را برای صلح و سازش بین این دو طایفه به کار گرفتند که در نتیجه منجر به صلح و سازش شد و بزرگان و ریش سفیدان دو طایفه رضایت کامل خود را از یکدیگر اعلام و صلح و آشتی کردند.

بیرانوند با اشاره به گذشت دو طرف از ادامه نزاع، این اقدام را بزرگ خواند و از تلاش بزرگان و سران طوایف، مسئولان امنیتی و قضایی که در این مدت تمام تلاش خود را برای برقراری صلح و سازش بین این دو طایفه انجام دادند قدردانی کرد و از عموم خواستار همکاری لازم با دستگاه قضایی شد.
مرجع / تسنیم
نام :
ایمیل :
نظر :