به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۳۱۶۱
|
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
نماینده مردم آبادان در مجلس:
طرح سوال از رئیس جمهور به منظور حفظ انسجام ملی لغو شدنماینده مردم آبادان در مجلس علت پس گرفتن امضای خود برای طرح سوال از رئیس جمهور را حفظ انسجام ملی و هماهنگی سه قوه عنوان کرد.
جلیل مختار امروز در خصوص پس گرفتن امضای خود برای سؤال از رئیس جمهور، اظهار کرد: با توجه بر تاکید مقام معظم رهبری در مورد حفظ انسجام و هماهنگی سه قوه و پس از جلسه با نمایندگان رئیس جمهور و ارایه گزارشات بر پرداخت 90 درصدی به سپرده‌گذاران، این تصمیم اتخاذ شد.

وی افزود: سوالات متفاوتی  پیرامون  مؤسسات مالی و اعتباری، نرخ بالای ارز، تورم، قاچاق و نرخ بالای بیکاری  برای سوال از رئیس جمهور مطرح شده بود که سوال  پیرامون موسسات مالی و اعتباری از حد نصاب افتاد و اعلام وصول نشد.

نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی، پیرامون جلسه نمایندگان رئیس جمهور با نمایندگان دولت تصریح کرد: نمایندگان رئیس جمهور طی یک جلسه فوق‌العاده با درخواست کنندگان سؤال از وی مذاکراتی داشتند که با توجه به حضور نماینده کمیسیون اقتصادی و ارائه گزارشی که مشکل بیش از 90 درصد از سپرده‌گذاران حل شده و وعده مساعدت برای پرداخت و حل و فصل سریع 10 درصد باقی‌مانده نیز مطرح شد.

مختار افزود: باید با هر فکر و سلیقه‌ای برای عبور دادن کشور از شرایط فعلی راه همدلی در پیش بگیریم، باور دارم که مدیریت بحران‌های کشور بدون ایجاد وفاق ملی به سرانجام نخواهد رسید.
مرجع / فـارس
نام :
ایمیل :
نظر :