به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۳۴۱۴
|
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
سرپرست اداره‌کل هواشناسی خوزستان با اشاره به ادامه وزش باد تا روز جمعه در سطح استان گفت: تا پایان هفته جاری تغییرات دمایی خاصی برای استان خوزستان پیش‌بینی نمی‌شود.
محمد سبزه‌زاری اظهار کرد: وزش باد تا روز جمعه هفته جاری با شدت و ضعف ادامه خواهد داشت. همچنین طی این مدت خلیج فارس مواج است.

وی با اشاره به وزش باد در برخی شهرهای استان در روز گذشته افزود: سرعت باد در روز گذشته در بستان، امیدیه و بهبهان 65 کیلومتر بر ساعت و در دزفول و آبادان 54 کیلومتر بر ساعت گزارش شده است. همچنین بیشینه سرعت باد در اهواز 33 کیلومتر بر ساعت و در برخی ساعات 61 کیلومتر بر ساعت گزارش شده است. همچنین روز گذشته در پی وزش باد و برخاستن گرد و غبار دید افقی در اهواز به 1800 متر رسید.

سرپرست اداره‌کل هواشناسی خوزستان با اشاره به وضعیت دمای استان گفت: تا پایان هفته جاری تغییرات دمایی خاصی برای استان خوزستان پیش‌بینی نمی‌شود. 

سبزه‌زاری بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته هندیجان با 47 و ایذه با 18 درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرمترین و خنک‌ترین نقاط استان بودند. تغییرات دمای هوای امروز اهواز نیز بین 30 و 45 درجه سانتی‌گراد در نوسان خواهد بود.
مرجع / ایسنا
نام :
ایمیل :
نظر :