کد خبر: ۶۳۴۲۴
|
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
فرماندار شوش از افزایش ۱۵ درصدی اعتبارات عمرانی شهری و روستایی نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: اعتبارات دستگاه‌های اجرایی شهرستان شوش ۵۰۵ میلیارد و ۹۴۷ میلیون ریال که از منابع مختلف تملک‌‌دارایی، نفت و قانون استفاده متوازن به تصویب رسیده است.
عدنان غزی امروز در نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان شوش که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: اعتبارات دستگاه‌های اجرایی شهرستان شوش 505 میلیارد و 947 میلیون ریال که از منابع مختلف تملک‌‌دارایی، نفت و قانون استفاده توازن به تصویب رسیده که این اعتبار نسبت به سال گذشته 15 درصد افزایش داشته است‌.

وی گفت: امسال اعتباری بالغ بر 25 میلیارد تومان از محل تملک دارایی‌ها و نفت و همچنین 25 میلیارد تومان دیگر هم از محل اعتبارات قانون استفاده توازن از امکانات کشور برای شهرستان شوش تصویب شده است.

فرماندار شهرستان شوش افزود: تمامی پروژه‌های جدید دستگاه‌های اجرایی باید مجوز ماده 23 را بگیرند تا در سال آینده اعتباری برای این پروژه‌ها مصوب و اختصاص داده شود.

وی گفت: مسئولین دستگاه‌های اجرایی این شهرستان باید به صورت جدی اعتبارات پروژه‌های تعریف شده را پیگیری کنند.

فرماندار شوش ادامه داد: مسئولین نسبت به پیگیری جذب بودجه و اعتبارات دستگاه‌های مربوطه اقدام و برای هزینه آن در مسیر تعریف شده اقدام کنند.

غزی تلاش و پیگیری جدی مسئولان دستگاه های اجرایی در راستای جذب اعتبارات تخصیصی برای تکمیل طرح های نیمه تمام و پروژه های جاری شهرستان و همچنین پروژه هایی که تاثیر بسزایی در زندگی مردم داشته را خواستار شد.

در این نشست لیست توزیع پیشنهادی اعتبارات تملک دارایی شهرستان و پروژه های هر دستگاه اجرایی اعلام و هر یک از رؤسای ادارات پیشنهادات خود را در این زمینه اعلام کردند.
مرجع / تسنیم
نام :
ایمیل :
نظر :
عکس
چند رسانه ای
پربحث ترین عناوین