به‌روز شده در: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
کد خبر: ۶۳۷۹۰
|
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: با توجه به شرایط سخت آب و هوایی گرم در استان و کشور از شهروندان درخواست داریم تا نسبت به خاموش نمودن لوازم پر مصرف برقی در ساعت‌های اوج مصرف اقدام کنند.
حسن کریمی اظهار کرد: با توجه به شرایط سخت آب و هوایی گرم در استان و کشور از شهروندان درخواست داریم تا نسبت به خاموش نمودن لوازم پر مصرف برقی در ساعت‌های اوج مصرف اقدام کنند.

وی افزود: در این شرایط سخت آب و هوایی، شهروندان اهوازی به منظور حفظ و پایداری شبکه برق در راستای رفاه و آسایش سایر شهروندان، الگوی مصرف را رعایت و لوازم پر مصرف برقی در ساعات اوج مصرف خاموش کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با بیان اینکه شهروندان نکات آموزشی و توصیه‌های کارشناسان برق را به کار بگیرند، تصریح کرد: یکی از مهمترین مسایل در بحث رعایت الگوی مصرف آن است که شهروندان کولرهای اضافه را در خانه‌های خود در دور دوم ساعت‌های پیک یا اوج مصرف یعنی از ساعت ۱۳ تا ۱۷ خاموش و با تلاشگران صنعت برق در کلانشهر اهواز همکاری کنند.

کریمی ادامه داد: در صورتی که مردم در کلانشهر اهواز الگوی مصرف را رعایت کنند، شاهد بروز مشکلات فنی در تجهیزات شبکه و به تبع آن خاموشی نخواهیم بود. هدف ما پایداری و استمرار برق رسانی در شرایط سخت خشکسالی در تابستان ۹۷ به شهروندان است.
نام :
ایمیل :
نظر :