به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۳۹۰۹
|
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
رئیس کانون کامیون‌داران حمل و نقل کشور:
رئیس کانون کامیون‌داران حمل و نقل کشور اظهار کرد: تمام مسائل مربوط به کامیون‌داران، آیتم بندی شده و بر اساس اولویت حل خواهد شد.
ناجی سلامی اظهار کرد: تمام مسائل مربوط به افزایش نرخ کریه کامیون‌دار، بیمه، سنوات، افزایش حقوق و... آیتم بندی شده و بر اساس اولویت حل خواهد شد.

وی در پاسخ به این سؤال مبنی بر اینکه از 20.2 درصد افزایش نرخ کرایه کامیون‌داران حدود 4.2 درصد را بیمه کسر می‌کند، گفت: بیمه کامیون‌دار خویش‌فرمایی است؛ درواقع افزایش نرخ کرایه 20.2 درصد نیست بلکه 24 درصد است و تمام آن به راننده پرداخت می‌شود.

رئیس کانون کامیون‌داران حمل‌ونقل کشور در رابطه با افزایش قیمت لاستیک کامیون‌داران بیان کرد: افزایش قیمتی وجود ندارد؛ چراکه فروشندگان لاستیک‌های خود را انبار کرده بودند و اکنون در پایانه‌های بندر امام لاستیک در حال توزیع است.

سلامی در پاسخ به این سؤال مبنی بر اینکه تاکنون کامیون داری باقیمت مصوب لاستیک دریافت نکرده، عنوان کرد: در حال حاضر باقیمت مصوب لاستیک در حال توزیع است؛ ضمن اینکه برخی فروشندگان تعداد 113 هزار حلقه لاستیک را در کانتینرهای پایانه بندرعباس پنهان کرده بودند که ضمن افشای آن‌ها در اختیار مصرف‌کننده قراردادیم.

وی با اشاره به انبار کردن لاستیک به امید افزایش قیمت بازار، گفت: اکنون محتکرین قیمت لاستیک خود را 20 تا 30 هزارتومان کمتر از قیمت مصوب می‌فروشند تا ضررهای خود را جبران کنند.

رئیس کانون کامیون‌داران حمل‌ونقل کشور عنوان کرد: با مصوب کردن قیمت لاستیک موفق شدیم حجم لاستیک‌های انبارشده را وارد بازار کنیم.
مرجع / فـارس
نام :
ایمیل :
نظر :