به‌روز شده در: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
کد خبر: ۶۴۱۵۲
|
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان‌ گفت: در اشتغال فراگیر با تغییر و تحولات در نرخ ارز قیمت تجهیزات و مواد اولیه افزایش چند برابری داشته که نیاز است باتوجه به قیمت روز کمک و حمایت صورت گیرد.
نورالله حسن‌زاده امروز در جلسه شورای اشتغال که در سالن جلسات استانداری خوزستان برگزار شد، با اشاره به این‌که عدم مراجعه مردم نسبت به طرح‌ها عقلایی است، اظهار داشت: در کمک‌های فنی و اعتباری 566 میلیارد ریال پرداختی داشته‌ایم.

وی ادامه داد: 670 میلیارد ریال مصوبه، یک هزار و 175 میلیارد رسیدگی و نزدیک به 300 طرح به بانک‌ها رفته است به هیچ وجه موافق نیستیم برای طرحی که توجیه ندارد، موافقت انجام شود که اغلب از نوع  پوشاک یا تیرچه و بلوک در روستاها هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به این‌که ظرف مدت سه ماه پرداخت خوبی در اشتغال روستایی انجام شده است، افزود: در اشتغال فراگیر با تغییر و تحولات در نرخ ارز قیمت تجهیزات و مواد اولیه افزایش چند برابری داشته که نیاز است باتوجه به قیمت روز کمک و حمایت صورت گیرد.

وی با اشاره به این‌که باتوجه به مساله تنظیم بازار، در سال‌های گذشته در حوزه مرغداری به تولید کنندگان مرغ ظلم کرده‌ایم و نتیجه آن ورشکستی تعدادی از تولیدکنندگان است، بیان کرد: در اشتغال فراگیر و رستاها به سمت کمک و حمایت از تولیدکنندگان مرغ حرکت کنیم.
مرجع / تسنیم

نام :
ایمیل :
نظر :