به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۴۲۴۳
|
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳
بخشدار دهدز:
بخشدار دهدز گفت: پس از 72 ساعت کار تجسس به صورت شبانه‌روزی برای یافتن اجساد دو جوان غرق شده در دریاچه کارون 3، دقایقی پیش با خروج اجساد کار به پایان رسید.
حجت‌اله خسروی دقایقی پیش با اشاره به پایان یافتن کار تجسس برای یافتن اجساد دو جوان غرق شده در دریاچه سد کارون 3 اظهار کرد: دقایقی پیش با پیدا شدن اجساد و خارج کردن آنها از آب، کار تجسس پس از 72 ساعت به پایان رسید.

وی با بیان اینکه این کار به صورت شبانه‌روزی در حال انجام بود افزود: جا دارد از تلاش‌های مردم منطقه، امدادگران، اورژانس و مجموعه سد و نیروگاه کارون 4 به‌ویژه مدیریت و حراست آن نهایت تقدیر و تشکر را داشته باشم.

بخشدار دهدز با بیان اینکه اجساد با فاصله نزدیک به 20 کیلومتر از محل غرق شدن و در نزدیکی امامزاده شهپیر از آب خارج شد بیان کرد: در روز گذشته به منظور نتیجه گرفتن کار تجسس در یک جلسه با مدیریت سد کارون 4، از میزان شدت جریان آب خروجی به دریاچه سد کارون 3 کاسته شد.

وی اضافه کرد: 5 جوان از چهارمحال و بختیاری 3 روز پیش برای آب‌تنی در دریاچه سد کارون 3، در نزدیکی روستای لپر شیران به آب رفتند که 3 نفر از آنها در آب غرق شد. با تلاش‌های صورت گرفته یکی از آنها سالم از آب خارج شد ولی دو نفر دیگر در عمق دریاچه غرق شدند و تلاش‌ها برای خارج کردن آنها جواب نداد تا با پیگیری‌های مداوم شبانه‌روزی تیم‌های امدادی این امر امروز محقق شد.
مرجع / فـارس

نام :
ایمیل :
نظر :