به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۴۳۵۴
|
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
اندونزی در نهمین روز از بازی های آسیایی ۲۰۱۸ رده چهارم را را تصاحب کرد و ایران به رده پنجم سقوط کرد.
 هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ به نهمین روز خود رسید و تاکنون ایران ۱۶ مدال طلا، ۱۵ نقره و ۱۴ برنز گرفته است. امروز (دوشنبه) اندونزی رده چهارمی جدول را تصاحب کرد و ایران به رده پنجم سقوط کرد. اندونزی امروز ۵ فینالیست در پنچاک سیلات داشت و فردا هم شانس ۵-۶  طلای دیگر در این رشته دارد.

* جدول مدالی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی ( تا ساعت ۱۱:۴۵):

رده

کشور

طلا

نقره

برنز

مجموع

۱

چین

۷۸

۶۰

۴۰

۱۷۸

۲

ژاپن

۴۱

۳۴

۵۲ ۱۲۷

۳

کره جنوبی

۲۸

۳۱

۳۷

۹۶

۴

اندونزی

۱۷

۱۴

۲۵

۵۶

۵

ایران

۱۶

۱۵

۱۴

۴۵

۶

چین تایپه

۱۱

۱۲

۱۶

۳۹

۷

کره شمالی ۱۱ ۶ ۷ ۲۴

۸

تایلند

۹

۹

۳۲

۵۰

۹

هند

۷

۱۰

۲۰

۳۷

۱۰

ازبکستان

۶

۱۱

۱۱

۲۸

اسامی مدال آوران ایران به شرح زیر است:

** مدال آوران طلا:

۱-علیرضا کریمی(کشتی آزاد)

۲-حسن یزدانی (کشتی آزاد)

۳- پرویز هادی (کشتی آزاد)

۴- سعید رجبی (تکواندو)

۵- میرهاشم حسینی (تکواندو)

۶- محمد علی گرایی (کشتی فرنگی)

۷-حسین نوری ( کشتی فرنگی)

۸- محسن محمد سیفی (ووشو)

۹- عرفان آهنگریان (ووشو)

۱۰- رضا علیپور (سنگنوردی)

۱۱- تیم ملی کبدی دختران

۱۲- تیم ملی کبدی مردان

۱۳- سهراب مرادی (وزنه برداری)

۱۴- سجاد گنج زاده (کاراته)

۱۵-بهمن عسگری(کاراته)

۱۶- بهداد سلیمی (وزنه برداری)

** مدال آوران نقره:

۱-مرجان سلحشوری( پومسه تکواندو)

۲-کوروش بختیار (پومسه تکواندو)

۳- زهرا کیانی (تالو ووشو)

۴- فرود ظفری (ووشو)

۵- الهه منصوریان (ووشو)

۶- شهربانو منصوریان (ووشو)

۷- امیرمحمد بخشی (تکواندو)

۸- تیم قایقرانی رویینگ چهار نفره دختران ( مریم کرمی، مهسا جاور، نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا)

۹-نازنین ملایی(قایقرانی)

۱۰-نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا(قایقرانی)

۱۱-تیم شمشیربازی مردان ایران در اسلحه سابر  (مجتبی عابدینی، سیدعلی پاکدامن، محمد رهبری و فرزاد باهر)

۱۲- امیر مهدی زاده (کاراته)

۱۳- طراوت خاکسار (کاراته)

۱۴- رزیتا علیپور (کاراته)

۱۵- سعید علی حسینی (وزنه برداری)

** مدال آوران برنز:

۱-رضا اطری (کشتی آزاد)

۲-فرزان عاشورزاده (تکواندو)

۳- علی پاکدامن (شمشیربازی)

۴- مهرداد مردانی (کشتی فرنگی)

۵- محمدرضا گرایی (کشتی فرنگی)

۶- مه لقا جام بزرگ (تیراندازی)

۷- تیم قایقرانی رویینگ دونفره دختران (مریم کرمی و پریسا احمدی)

۸- ناهید کیانی (تکواندو)

۹- حمیده عباسعلی (کاراته)

۱۰- تهمینه کربلایی (پنجاک سیلات)

۱۱- علی هاشمی (وزنه برداری)

۱۲- تیم ملی بسکتبال سه نفره مردان

۱۳-پگاه زنگنه (کاراته)

۱۴- تیم میکس کامپوند ایران (تیروکمان: فرشته قربانی و نیما محبوبی)

نام :
ایمیل :
نظر :
عکس
چند رسانه ای
پربحث ترین عناوین