به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۴۳۸۶
|
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری 79 نفر از عاملان تیراندازی های غیرمجاز در سطح استان خبر داد.
سردار حیدر عباس زاده اظهار کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی و سایر یگانهای انتظامی در پنج روزگذشته با انجام اقدامات تخصصی و هدفمند موفق به شناسایی و دستگیری 79 نفر از عاملان تیراندازی در سطح استان خوزستان شدند.

وی افزود: ماموران پليس درقالب تیمهای تخصصی و عملیاتی با به کارگیری روش‌های تخصصی و علمی مخفيگاه تعداد 79 نفر از دارندگان سلاح غیرمجاز و کسانی که به سمت افراد، منازل و اماکن تیراندازی کرده‌اند، شناسايي و پس ازهماهنگي با مراجع قضائي در چند عمليات غافلگيرانه در مخفيگاهشان دستگير كردند.

عباس زاده تصریح کرد: در عملیات های انجام شده در بازرسی از مخفيگاه متهمان 80 قبضه سلاح شکاری، 16 قبضه سلاح جنگی و در مجموع 96 قبضه سلاح غیرمجاز و تعداد یک هزار و 56 عدد فشنگ کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی خوزستان در خاتمه با بیان اینکه، پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان در طول یک سال گذشته با کار اطلاعاتی و با برنامه ریزی ماهیانه حداقل سه طرح جمع آوری سلاح غیرمجاز در خوزستان اجرا کرده و توفیقات کم نظیری در رابطه با کشفیات سلاح غیرمجاز و دستگیری عاملان تیراندازی های غیرمجاز داشته اند، تأکید كرد: نیروی انتظامی مصمم است با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی كه با تيراندازي هاي غيرمجاز آسايش شهروندان را بر هم مي زنند به صورت قاطعانه برخورد کند.  
مرجع / ایسنا
نام :
ایمیل :
نظر :