به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۴۴۲۸
|
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
مردم قبض آب خود را پرداخت کنند؛
رئیس اداره آب و فاضلاب آبادان، اعمال بخشودگی دوره ۴۵ روزه آب بهای شهروندان را مشروط به ابلاغ رسمی استانداری و پرداخت هزینه توسط سازمان منطقه آزاد اروند دانست.
علیرضا خلیلی نیا با بیان اینکه در سیستم امور مشترکان آب و فاضلاب دوره ۲۵۲ از ۱۵ تیر تا پایان مرداد ماه است، گفت: قرار است تا پس از ابلاغ بخشودگی، آب بهای این دوره، از شهروندان دریافت نشود.

وی افزود: بر این اساس پرداخت آب بهای دوره های قبل و بعد از تاریخ یاد شده مشمول بخشودگی نمی شود و شهروندان باید بهای مشخص شده در قبض ها را پرداخت کنند.

وی ضمن تاکید بر تقبل سازمان منطقه آزاد اروند در پرداخت هزینه دوره مشمول بخشودگی یعنی دوره ۴۵ روزه با نشانه قبض شماره ۲۵۲، در جلسه بررسی مشکل شوری آب شرب در محل فرمانداری اظهار کرد: مشترکان آب باید آب بهای دوره ۲۵۱ و پیش از آن را پرداخت کنند، چون این جزو دوره بخشودگی نیست و بدهی مشترکان محسوب می شود.

رئیس اداره آب و فاضلاب آبادان تصریح کرد: چنانچه فردی آب بهای دوره ۲۵۲ که شامل بخشودگی است را پرداخت کند به طور حتم پس از ابلاغ رسمی بخشودگی از سوی استانداری، این مبلغ پرداختی به عنوان بستانکار در قبض بعدی کسر می شود و اگر هم پولی پرداخت نشده باشد مبلغ در قبض بعدی حذف خواهد شد.

خلیلی نیا بار دیگر ضمن تاکید بر اینکه اعمال بخشودگی آب بهای دوره ۴۵ روزه مشترکان آب در آبادان مشروط به ابلاغ رسمی استانداری و پرداخت هزینه مربوطه از سوی سازمان آزاد اروند است، گفت: از آنجایی که تنها منبع درآمدی این اداره از محل دریافت قبض ها است لذا در صورت پرداخت نشدن از سوی مشترکان ما در زمینه تولید، انجام تعمیرات و حتی پرداخت حقوق کارکنان و کارگران مان با مشکل مواجه می شویم.

وی از شهروندان آبادانی خواست تا قبض‌های خود را به موقع پرداخت کنند تا این اداره در روند انجام مسئولیت های خود با مشکل مواجه نشود.
نام :
ایمیل :
نظر :