به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۴۴۷۹
|
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
روش جدید "متاثر کردن" در لیگ فوتسال ایران
یکی از باشگاه‌های لیگ برتری فوتسال به جای روش‌های مرسوم سوغاتی دادن، روش جدیدی برای تحت تاثیر قرار دادن مسوولان برگزاری مسابقه در پیش گرفته است.
میزبانی از داوران و مسوولان برگزاری مسابقات در لیگ برتر فوتسال همیشه حاشیه‌ساز بوده و برخی تیم‌ها در سال‌های اخیر سعی داشتند با هدیه دادن گز، زعفران و باقلوا، کام داوران را شیرین کرده تا کام‌شان بعد از به صدا در آمدن سوت بازی شیرین باشد.

اما این‌بار در لیگ برتر فوتسال یکی از تیم‌ها دست به ابتکار جالبی زد و از ناظر داوری مسابقه دعوت کرد تا یک روز قبل از بازی به همراه خانواده‌اش در یکی از هتل‌های مجلل شهر، اقامت داشته باشد. این‌ درحالی است که ناظر فدراسیون و داوران در هتلی دیگر مستقر شدند.

یک منبع آگاه در این زمینه به ایسنا گفت: باشگاهی که چنین برنامه‌ای برای ناظر داوری تدارک دیده بود، دوست داشت داوری مسابقه به نفع آن‌ها باشد اما داورها واقعا سالم بودند و هیچ سوتی به ضرر تیم مقابل زده نشد. البته آقای ناظر داوری از جایگاه ویژه مدام به داوران تذکر می‌داد که باید فلان بازیکن از تیم مقابل اخراج شود. درحالی که این کار کاملا غیرقانونی بود و ناظر داوری حق ندارد در جریان بازی با داوران صحبت کرده و در تصمیمات آن‌ها دخالت کند.

نام :
ایمیل :
نظر :