به‌روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: ۶۴۶۱۶
|
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
فرماندار شوشتر:
فرماندار شوشتر گفت : طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی مسکن فرصت مناسبی برای روستاییان است و نیاز است دهیاران برای تشویق و آگاهی روستاییان تلاش بیشتری داشته باشند.
حسین پنبه دانه پور شامگاه روز شنبه در نشست با دهیاران شهرستان شوشتر اظهار داشت: این شهرستان یکی از نقاط زلزله خیز استان است که این موضوع اهمیت مقاوم سازی مسکن روستایی را دوچندان می کند.

وی افزود : در این طرح برای هر واحد مسکونی 250میلیون ریال با کارمزد پنج درصد و بازپرداخت 15ساله اعطا می شود که عنایت ویژه از طرف دولت تدبیر و امید برای روستاییان است.

رییس شورای اداری شهرستان شوشتر ادامه داد : با تلاش و پیگیری استاندار خوزستان، مشکل ضامن کارمندی این تسهیلات برطرف شده و بانک ها موظف شده اند از ضمانت زنجیره ای برای پرداخت این تسهیلات استفاده کنند.

وی افزود:انتظار می رود دهیاران شهرستان شوشتر با همکاری بنیاد مسکن شهرستان تلاش کنند تا روستاییان از این فرصت ویژه استفاده کنند.

رییس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شوشتر نیز گفت: در این شهرستان حدود 11هزار و229واحد مسکونی وجود دارد که تاکنون حدود چهار هزار از این واحدها مقاوم سازی شده اند.

اکبر حسین زاده افزود : این آمادگی وجود دارد تا همه متقاضیان مقاوم سازی مسکن روستایی برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شوند.

شهرستان شوشتر دارای سه بخش مرکزی، میان آب و شعیبیه است که مرکز آن در 89 کیلومتری شمال اهواز قرار دارد.
مرجع / ایرنا
نام :
ایمیل :
نظر :
عکس
چند رسانه ای
پربحث ترین عناوین